Barış Koçak'tan Hemen Döneriz dinleyiciyle buluştu

Sözleri Barış Koçak’a müziği ise Saki Çimen’in eşi Gül Çimen’e ait olan "Hemen Döneriz" şarkısı bu hafta vizyona girecek ve yönetmenliğini Haydar

Sözleri Barış Koçak’a müziği ise Saki Çimen’in eşi Gül Çimen’e ait olan "Hemen Döneriz" şarkısı bu hafta vizyona girecek ve yönetmenliğini Haydar Işık'ın yaptığı "Hemen Döneriz" filmi ile aynı ismi taşıyor.

Daha öncesinde Aşkopat, Yola Geldik, Umudun Kıyısında, Zifir-i Azap ve O İş Bende gibi filmlerin de yönetmenlik koltuğunda oturan Haydar Işık'ın yönetmenliğini üstlendiği ve Barış Koçak'ın yeni teklisiyle aynı ismi taşıyan "Hemen Döneriz" filmi bu hafta vizyona girecek. Oyuncu kadrosunda Kadir Polatcı, Murat Genç, Burak Satıbol, Amir Zakaria, Buse İskenderoğlu, Gökhan Mumcu, Ayhan Taş ve Esin Civangil gibi isimlerin yer aldığı komedi türündeki film, başlarına türlü işler açan bir arkadaş grubunun hikayesini konu ediyor.

Çimen's Yapım tarafından 28 Ekim itibariyle YouTube'da yayımlanan Barış Koçak'ın "Hemen Döneriz" isimli yeni teklisi müzikseverler tarafından ayrıca Spotify, iTunes, Youtube Music, Fizy, Muud ve Deezer gibi dijital platformlardan da dinlenebilir.

Kaynak:
Hibya Haber Ajansı

696
Okunma