CBeebies’in sevilen sunucusu Andy’le en eğlenceli 5 an

CBeebies, ekran başındaki minikler için birbirinden eğlenceli ve eğitici yapımları ekrana taşımaya devam ediyor

Yayınlandığı tüm ülkelerde ilgiyle takip edilen Andy Day’in en çok izlenen beş bölümünün yer aldığı Andy’nin En İyi Beşi (Andy’s Top Five) 7 Mart Cumartesi günü saat 12:25’te yayınlanırken, coğrafi keşiflerin en renkli ve eğlencelisi Go Jetter ise aynı gün saat 11:00’de Digiturk 161 numaralı kanalda izleyiciyle buluşuyor.

 

 

En Sevilen Anları Bir Daha İzlemek İçin: Andy’nin İlk Beşi

 

 

BAFTA adayı sevilen sunucu Andy Day, küçük izleyicilerini, Andy'nin Vahşi Maceraları, Andy'nin Dinozor Maceraları, Andy'nin Tarih Öncesi Maceraları ve Andy'nin Safari Maceraları da dahil olmak üzere tüm yapımlardan seçilen ilk beş favori bölümle eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor! Beş eğlenceli bölüm boyunca, Andy’nin doğal ortamlarında inanılmaz yaratıklarla karşılaştığı anlar şaşırtıcı görsel efektlerle ekranlara taşınıyor.

 

Keşif Devam Ediyor: Go Jetters!

 

 

Go Jetters, dört cesur uluslararası kahramanın Xuli, Kyan, Lars ve Foz, maceralarını konu alan bir animasyon serisi. Gökyüzünde yaşayan ve yeni yerler keşfetmeyi seven dört süper kahramanın maceralarına öğretmenleri Ubercorn eşlik ediyor. Go Jet Akademisi’nin öğrencileri coğrafi eğitimlerini dünya üzerindeki birçok büyüleyici insan yapımı ve doğal simgeler hakkında bilgi edinecekleri saha gezileri ile tamamlıyor. Bu dört sevimli kahraman her bir bölümünde küçük izleyicilerin, piramitlerden Stonehenge’e, Çin Seddi’nden Büyük Kanyon’a kadar daha geniş dünyalara eğlenceli ve benzersiz bir yolculuğa çıkmasına aracılık ediyor.

 

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim:

İncilay Güven

MSLGROUP Türkiye

[email protected] +90 530 304 42 06

Ülkü Nwayibe

MSLGROUP Türkiye

[email protected] +90 530 222 50 81

 

CBeebies Hakkında:

Altı yaş ve altı çocuklar için okul öncesi bir kanal olan CBeebies, sürekli güvenli bir ortamda oyun yoluyla öğrenmeyi teşvik etmek için tasarlanmış bir dizi okul öncesi programı izleyiciye sunuyor. Tamamen BBC Studios’a ait olan uluslararası kanal, ticari reklam içermiyor. İngiltere'nin bir numaralı çocuk kanalı Cbeebies’te, kanalın program takvimi eğlenceli, güvenilir ve etkileşimli serilerden oluşuyor. BBC'nin en genç izleyicilerini yeni ve çığır açan yüksek kaliteli programlarla buluşturarak eğitici ve eğlenceli içerikler sunuyor.

 

BBC Studios Hakkında:

Global bir içerik şirketi olan BBC Studios, BBC Group'un ticari bir iştirakidir. Nisan 2018'de BBC Worldwide ve BBC Studios birleşmesiyle kurularak içerik finansmanı, geliştirme, üretim, satış, markalı hizmetler ve yan kuruluşlar olarak hizmet vermeye başlamıştır. BBC Studios’un ödüllü programları, çok çeşitli tür ve uzmanlık alanlarında yapılmakta olup uluslararası düzeyde tanınmaktadır. İngiltere'de yedi, dünyadaki diğer dokuz ülkede üretim merkezleri ve ortaklıkları dahil olmak üzere, dünya genelinde 22 pazarda ofisi bulunmaktadır. BBC Studios, yıl içerisinde toplam 2.500 saat içerik sağlamaktadır.

 


Hibya Haber Ajansı

436
Okunma