“Derin Korku” romanı okuyucuyla buluşuyor

Dedektif Kelly Porter Serisi’nin birinci kitabı “Karanlık Oyun”dan sonra okuyucunun merakla beklediği ikinci kitabı, “Derin Korku” da The Roman Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı. 

Dedektiflik romanları sevenler, Dedektif Kelly Porter Serisi’nin ikinci romanı “Derin Korku” okuyucuyla buluşuyor. The Roman Yayınları etiketiyle çıkan romanda, küçük bir kasabada işlenen seri cinayetleri çözmeye çalışan dedektifin hikâyesini anlatılıyor. Yazar Rachel Lynch tarafından yazılan kitabın konusu: Sakin yaz sabahında District Gölü kıyısındaki kilisenin bahçesinde köpeğini gezdiren bir adam, bir kadın cesedi bulur. Kadının bedenine sanatsal bir çalışmayı andıracak şekilde banknotlar sıkıştırılmıştır. Dedektif Kelly Porter cinayet soruşturmasını üstlenir ve katili bulmak için ekibiyle birlikte çalışır. Fakat işlenen cinayet sayısı arttıkça katilin, Kelly’nin daha önce hiç karşılaşmadığı, tehlikeli bir psikopat olduğu ortaya çıkar.

 

Heyecanlı ve sürükleyici

Serinin ilk kitabı olan “Karanlık Oyun” kitabı gibi “Derin Korku” romanı da okuyucuya, sürükleyici ve merak dolu anlar yaşatıyor.  Kitabı okurken okuyucu son sayfaya kadar “acaba Kelly, cinayetler kendi yakınlarına da ulaşmadan yapbozun parçalarını birleştirip katili bulabilecek mi?”  sorusunun cevabını arayacak.

 

Yazar Hakkında:

Rachel Lynch, Cumbria’da doğdu ve doğayla iç içe bir ortamda büyüdü. Üniversitede Tarih eğitimi aldıktan sonra Tarih öğretmenliği yapmak için Londra’ya gitti ve burada eşiyle tanıştı.Ordu mensubu olan eşinin görevi sebebiyle on üç yıl boyunca dünyayı dolaştı. Çocukları olduktan sonra kariyerinde değişikliğe gidip kişisel koçluk ve spor terapistliği yapmaya başladı. Ancak yazarlık hep aklındaydı. Hikâyelerinde acımasız ve karanlık suç dünyası olduğu kadar insanın merhametli yönleri de ön plana çıkar.


Hibya Haber Ajansı

Okunma