Fırat Ağacık’tan yeni şarkı Güzeldi

Yolunu ve “Güzeldi” şarkısını tarif ederken yeni yolculuğun heyecanını da yansıtıyor; “Noktalar arasında seyreden yarı uyanık yolculukların kırıntılarıyız. N’olursa olsun, n’olacaksa

Yolunu ve “Güzeldi” şarkısını tarif ederken yeni yolculuğun heyecanını da yansıtıyor; “Noktalar arasında seyreden yarı uyanık yolculukların kırıntılarıyız. N’olursa olsun, n’olacaksa olacak. Sevginin rehberliğinde bilginin süzgecinden geçirip tadını çıkaracaksın”

Bugün tüm dijital platformlarda buluşan “Güzeldi” şarkısının klibi de oldukça dikkat çekici. Senaryosu Fırat Ağacık tarafından kurgulanan klipte, bambaşka hikayeler yaşamış olsa da karakterler, ortak bir noktada buluşuyor. Uzaklara dalmış gözlerinin ardında suçluluk, hata arayışları, cevaplanamayan sorular olsa da, buluştukları nokta “başlangıç”ı temsil ediyor. Yönetmenliğini Can Koçak’ın yaptığı klibe dahil olan zehirli ve tehlikeli canlılar da dikkat çekici. Acıları ve korkuları kontrol altına almayı simgeleyen bu canlılarla klip, çok daha ilginç bir hal alıyor. Klibin sanat yönetmenliğinde Ecem Dilan Köse imzası dikkat çekiyor.


Hibya Haber Ajansı

809
Okunma