İbis tüm dünyada genç müzisyenlerin sesini duyuruyor

FRANSA merkezli Avrupa’nın en önde gelen otel zinciri Accor Otel Grubu çatısı altındaki İbis otelleri dünyanın her yerinde yükselmekte olan yeni sanatçıları ve genç müzisyenleri

FRANSA merkezli Avrupa’nın en önde gelen otel zinciri Accor Otel Grubu çatısı altındaki İbis otelleri dünyanın her yerinde yükselmekte olan yeni sanatçıları ve genç müzisyenleri desteklemeyi sürdürüyor. İbis bu kapsamda bağımsız müzik gruplarının sesini duyurmak amacıyla Türkiye’de de ülkemizin dört bir yanındaki yetenekli müzisyenleri bir araya getiren ve ‘radyo boğaziçi’ tarafından hayata geçirilen ‘Battle of the Bands’ yarışmasının sponsorluğunu üstlendi. İbis’in müzisyenlere desteği doğrultusunda gerçekleştirilen yarışmanın birincisi Bahr müzik grubu oldu.

İbis “radyo Boğaziçi” sınırsız müzik günlerine paralel olarak, dünya çapında da dünyanın dört bir yanındaki İbis otellerinde 80'den fazla sanatçının performanslarıyla bir İbis Müzik yarışması düzenledi. Yarışmaya 17 ülkeden katılan 89 yeni sanatçı finalde Macaristan'ın Sziget Festivali'nde İbis tarafından sunulan Avrupa Sahnesinde birincilik için yarıştı. Sziget finalinde ise bağımsız bir jüri ekibi tarafından seçilen Maria Yfeu, ibis MÜZİK Yarışması'nın kazananı olarak ilan edildi.

Accor hakkında

Accor, 100 ülkede 4,946 otel, resort ve konutta benzersiz ve anlamlı deneyimler sunan dünya lideri bir arttırılmış otelcilik grubudur. Lüksten ekonomiye kadar rakipsiz bir marka portföyüne sahip Accor 50 yılı aşkın bir süredir otelcilik alanında hünerlerini sergilemektedir.

Salt bir konaklamanın ötesinde, Accor yiyecek&içecek, gece yaşamı, refah ve birlikte çalışma markalarıyla yeni yaşam, çalışma ve oyun oynama yolları sunmaktadır. İş performansını arttırmayı amaçlayan Accor'un iş hızlandırıcı programlar portföyü, otelcilik dağıtım, operasyonlar ve deneyimleri güçlendirmektedir. Misafirler, dünyanın en çekici otel sadakat programlarından birine ulaşabilmektedir.

Accor, sürdürülebilir değer yaratımına derinden bağlı olup gezegene ve topluma geri vermede aktif bir rol oynamaktadır. Planet 21- Acting Here, "pozitif otelcilik" adına hareket etmeye çaba gösterirken, bağış fonu Accor Solidarity, mesleki eğitim ve istihdama erişim ile imkanlardan yoksun insanlara imkanlar sunmaktadır.

Hibya Haber Ajansı

594
Okunma