İstMarina AVM, Bir Kitap Bir Fidan Projesi ile çocukları kitapla buluşturdu

İstMarina AVM, Dünya Çocuk Kitapları Haftası’na özel ‘Bir Kitap Bir Fidan Projesi’ni hayata geçirdi. 15 Kasım’da gerçekleşen etkinliğe Sabri Taşkın İlköğretim

İstMarina AVM, Dünya Çocuk Kitapları Haftası’na özel ‘Bir Kitap Bir Fidan Projesi’ni hayata geçirdi. 15 Kasım’da gerçekleşen etkinliğe Sabri Taşkın İlköğretim Okulu’ndan 50 öğrenci, öğretmen ve öğrenci velileri katılım sağladı.

Anadolu Yakası’nın sosyal yaşam merkezi haline gelen İstMarina Alışveriş Merkezi, sosyal sorumluluk projelerine imza atmayı bir gelenek haline getirdi. İstMarina AVM, son olarak Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında ‘Bir Kitap Bir Fidan Projesi’ne imza attı. 15 Kasım saat 12:00 – 14:00 saatleri arasında gerçekleşen etkinliğe, Sabri Taşkın İlköğretim Okulu’ndan 50 öğrenci, öğretmen ve öğrenci velileri katılım sağladı.

1 saat süren kitap okuma sonrasında İstMarina AVM tarafından öğrencilere dünya klasiklerinden oluşan çocuk kitapları hediye edildi. Eğlenceli ve eğitici aktivitenin ardından Kartal Belediyesi de öğrencilere fidan ve tohumlu kalem dağıtımı gerçekleştirdi.

Sosyal sorumluluk projelerini gelenek haline getirecek

Etkinlik, İstMarina Alışveriş Merkezi’nin sosyal medya hesabından, “Bir saat sessizlik, bir kitap, bir fidan” paylaşım ile duyuruldu. Sosyal ve kültürel aktivitelerin yanı sıra sosyal sorumluluk kapsamında da çalışmalarına hız veren İstMarina AVM, sosyal sorumluluk projelerini gelenek haline getirerek bu tarz çalışmalara devam edecek.

Hibya Haber Ajansı

616
Okunma