Les Benjamıns’den yeni yıla özel vitrin tasarımı

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan LES BENJAMINS’in Nişantaşı flagship mağazası yeni yılı Ceyda Balaban’ın özel vitrin

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan LES BENJAMINS’in Nişantaşı flagship mağazası yeni yılı Ceyda Balaban’ın özel vitrin tasarımıyla karşılıyor.

Açıldığı günden bu yana şehre yeni ve özgün bir konsept getiren Les Benjamins flagship mağazasının vitrinleri yeni yıla özel Ceyda Balaban tasarımlarıyla süslendi. Dünyadaki kaotik ve klişeleşmiş hayatlara, başka dünyalardan eğlenceli bir bakış açısı getiren özel yeni yıl vitrin tasarımının ismi “Noel Dayı Uzaylılara Karşı(Noel Dayı and the Species). Ceyda Balaban tasarımı için “Fantastik yaratıklar ve Noel Dayı’nın macerasıyla bu sıradışı hayalin masalı, şu sıralar tam da ihtiyacımız olan gülümseme ve mutluluğa atıfta bulunduğumuz tasarımda Les Benjamins ile hayat buluyor.“ dedi.

Alışveriş deneyimini yeniden yaratan Les Benjamins flagship mağazası, eğlenceli yeni yıl vitrin tasarımının yanı sıra, ürün kişiselleştirme, indirim fırsatları ve hediye paketleme standı gibi aktivitelere ek, seçili Les Benjamins ürünleri, imzalı sneaker, marka kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın ile öğle yemeği gibi özel sürpriz çekilişler ile yeni yıl coşkusunu ay boyunca mağazada 360 derecelik bir deneyim haline getiriyor.


Hibya Haber Ajansı

838
Okunma