Narcos bölüm 2. bölüm özeti

Bölüm Özeti: Son zamanların en başarılı yapımlarından NARCOS, FilmBox ayrıcalığı ile Türkiye’de ilk kez TV izleyicisi ile buluşuyor. İkinci bölümü 9 Ocak Perşembe günü

Bölüm Özeti:

Son zamanların en başarılı yapımlarından NARCOS, FilmBox ayrıcalığı ile Türkiye’de ilk kez TV izleyicisi ile buluşuyor. İkinci bölümü 9 Ocak Perşembe günü yayınlanacak dizinin tüm sezonları, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinde yer alan FilmBox kanallarında, haftada iki bölümle yayında olacak.

NARCOS’un ikinci bölümü adını, 18 ve 19. Yüzyılda yaşamış halk kahramanı Simon Bolivar’dan alıyor. Bolivar’ın müzede sergilenen kılıcını çalarak ünlenen M-19 gerilla örgütünün, güçlenmekte olan Medellin Karteliyle yaşadığı çatışma bölümde işlenen konulardan birini oluşturuyor. Bölümde, M-19’un uyuşturucu baronu Jorge Ochoa’nın kardeşi Marta Ochoa’yı kaçırması konu ediliyor.

Bu bölümde ayrıca, kanun adamlarının özel hayatlarından kesitlerin yanı sıra, Pablo Escobar ile mücadelesine ve Escobar’ın rüşvet ağının genişliğine de yer veriliyor.

Bölümün önemli noktalarından biri, gerçek hayatta Escobar ile ilişki yaşamış TV gazetecisi Virginia Vallejo’dan esinlenen Valeria Velez karakterinin de öyküye dahil oluşu.

NARCOS’un bu bölümü 9 Ocak 2020, bir sonraki bölümü ise 14 Ocak 2020 tarihinde ekranlarda olacak.


Hibya Haber Ajansı

786
Okunma