Nostalji rüzgarları 19 Aralık'ta Ataşehir’de esecek

Nostalji rüzgarları, 19 Aralık'ta Ataşehir'de Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde esecek. Atilla Yelken Nostaljik Pop Korosu, 19 Aralık'ta Ataşehir Mustafa Saffet Kültür

Nostalji rüzgarları, 19 Aralık'ta Ataşehir'de Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde esecek.

Atilla Yelken Nostaljik Pop Korosu, 19 Aralık'ta Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde 70’li, 80’li ve 90’lı yılların gönülleri fetheden romantik melodileri ve ritmik şarkılarıyla, sanat severleri eğlencenin doruğuna çıkacakları bir konsere davet ediyor.

19 Aralık Perşembe günü Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde 19:30 itibariyle başlayacak olan konserde koro üyeleri, solo ve grup performansları ile birbirinden özel şarkıları seslendirecek.

Atilla Yelken, “ Konser için vokal koçumuz Betül Özalp, yardımcı piyanist Abdülkerim Erdem ve perküsyon da Cemal Burkan Yücelir gibi değerli müzisyen arkadaşlarımla birlikte uzun zamandır çalışıyoruz. Her birine teşekkürlerimi sunuyorum. Atilla Yelken Nostaljik Pop Orkestrası’nın da eşlik edeceği ve ücretsiz gerçekleştireceğimiz konsere, bizimle birlikte şarkı söylemek isteyen herkesi davet ediyoruz” dedi.

Hibya Haber Ajansı

926
Okunma