Home Genel PERYÖN yeni iletişim ajansını seçti

PERYÖN yeni iletişim ajansını seçti

by kiriksaz

PERYÖN- Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin yeni iletişim ajansı Mena Stratejik İletişim Danışmanlığı oldu. Mayıs 2022 itibariyle başlayan iş birliği kapsamında PERYÖN’ün kurumsal iletişim çalışmaları Mena Stratejik İletişim Danışmanlığı tarafından yürütülecek.

 

Türkiye’nin alanında öncü kurum ve markalarına stratejik iletişim danışmanlığı veren Mena Stratejik İletişim Ajansı PERYÖN’e itibar yönetimi, medya ilişkileri, lider iletişimi, etkinlik yönetimi, kriz iletişimi, gündem ve konu yönetimi alanlarında danışmanlık verecek.

Mena Stratejik İletişim Danışmanlığı Hakkında

MENA Stratejik İletişim Danışmanlığı olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterinin “gerçekten” yanında olmayı, yaptığımız işlerin genel geçer sonuçlarla değil, markaya yarattığı değere göre hayat bulmasını hedefledik. Bu nedenle hizmet verdiğimiz kurumların iş hedefleri doğrultusunda doğru iletişim seçimleri yaparak faaliyet gösterdikleri sektörlerde başarılı olmalarına katkıda bulunuyoruz. Stratejik halkla ilişkiler yaklaşımı ile ortaya koyduğumuz iletişim ekosistemi sayesinde kalıcı ve devam ettirilebilir süreçler ortaya koyuyoruz. Geride bıraktığımız 6 yılda Türkiye’nin önemli firmalarında ve gruplarında bu durumu somut olarak gözlemlemek bize gurur veriyor ve doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Sektörün küresel ve yerel dinamiklerini, kurumsal değerlerini, ilkelerini, politikalarını ve iletişim beklentilerini dikkate alarak; Müşterimiz için günlük çözümlerin ötesine geçen bir “İletişim Kültürü” yaratıyoruz. Mena İletişim olarak en güçlü kaslarımızdan birinin lider iletişimi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bugüne kadar Türkiye’de ve uluslararası alanda “marka” olmuş birçok lidere katkı yarattığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca, kriz ve itibar yönetimi, üst düzey medya ilişkileri, gündem ve konu yönetimi, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi ve dijital iletişim de sektörün en tecrübeli takımının müşterilere sunduğu diğer hizmetler arasında sayılabilir.

PERYÖN Hakkında

PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği 1970’de kuruldu. Türkiye’de İnsan Yönetimi alanında kurulmuş ilk  sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN’ün ülke çapında 4 bine yakın üyesi bulunuyor. Üye potansiyeli ile özel sektörde istihdam edilen yaklaşık 2,5 milyon çalışana ulaşan PERYÖN’ün İstanbul Merkezi’ne bağlı dört bölgede şubesi ve iki temsilciliği yer alıyor. PERYÖN EAPM (Avrupa İnsanYönetimi Birliği Yönetim Kurulunda temsil ediliyor) Dernek; istihdama katkı sağlayan, mesleki gelişimi destekleyen platformların oluşturulmasına öncülük ediyor. İş dünyası, kamu, üniversite üçgeninde bağlayıcı, güçlendirici çalışmalar gerçekleştiriyor, mesleki eğitimin yaygınlaşmasına ve istihdamın arttırılmasına katkı sağlıyor. Her sektördeki yöneticiler, İnsan Kaynakları alanında çalışanlar, akademisyenler ve üniversite öğrencileri PERYÖN’e üye olabiliyor. Bilgi için www.peryon.org.tr adresini ziyaret edilebilir.

 

Hibya Haber Ajansı

Related Posts

Leave a Comment