Home Dijital Gazete Sağlık uzmanlarına PaybyMe ile hızlı, güvenli ve temassız ödeme

Sağlık uzmanlarına PaybyMe ile hızlı, güvenli ve temassız ödeme

by kiriksaz

Pandemi, finans ve teknoloji hizmetlerinde pek çok yeniliğin yaşanmasını sağladı. Bir yandan dijital dönüşüm hızlanırken, yeni çözümler üretmeyi de zorunlu hale getirdi.  Tüketicilerin “temassız ödeme var mı?” sorularıyla birlikte mağaza ya da muayenehanelerde temassız POS cihazlarına talepler arttı. Ancak POS cihazlarında sadece belirli bankalar için taksit seçeneği bulunurken, PaybyMe Link ile Ödeme Alma çözümüyle hem temassız ödeme imkanı hem de tüm banka kartları için taksit seçeneği sunuyor.

2010 yılından bu yana sektör ve firma büyüklüğü ayırt etmeksizin müşterilerine online ödeme çözümleri sunan finansal teknoloji firması PaybyMe, dünyanın en büyük online sağlık platformu DocPlanner’ın Türkiye iştiraki DoktorTakvimi ile çalışmaya başladı.

Bu iş birliği sayesinde platformu kullanan doktorlar, uzmanlar ve diğer tüm sağlık uzmanları, PaybyMe Link ile Ödeme Alma çözümüyle ödemelerini hızlı, güvenli ve “temassız” alabilecekler.

Tek banka hesabı ve POS cihazıyla tüm banka kartlarına 10 taksit imkanı

İş birliği hakkında açıklama yapan PaybyMe Genel Müdür Yardımcısı Kaan Meşeci, “DoktorTakvimi.com bünyesinde 187 bin doktor ve uzman bulunuyor. PaybyMe Link ile Ödeme Alma çözümümüzle hem temassız ödeme imkanı hem de tüm banka kartları için taksit seçeneği sunuyoruz. Platformu kullanan sağlık çalışanları, tek bir banka hesabı ve POS cihazıyla tüm bankalardan 10 taksit ve ertesi gün ödeme alma imkanına sahip olacak” dedi.

PaybyMe’nin avantajları

Kartlı ödemelerdeki yüksek dönüşüm oranı yüzde 92 olan PaybyMe, tüm banka kartlarıyla peşin ve taksitle ödeme alma, ertesi gün ödeme, temassız ödeme alma, yapay zeka sistemiyle sahtecilik önleme gibi avantajlar sunuyor.  Her daim güvenli ödeme almak için gerekli tüm sertifikalara (3Ds, PCI-DSS, PSD2) sahip olan PaybyMe’de şeffaf fiyatlama söz konusuyken; kurulum, POS cihaz bakım ücreti ya da yıllık ekstra masraf bulunmuyor.

Related Posts

Leave a Comment