Süper Ajanlar’ın macera dolu hikâyesi sinemalarda

Süper Ajanlar, dünyayı yok olmaktan kurtarmaya çalışırken komik ve aksiyon dolu bir maceraya atılan özel ajan Vladimir ile fare Hector’un hikâyesini anlatıyor. Gizli servisin en iyi casusu olan Özel Ajan Vladimir ve çaylak

Süper Ajanlar, dünyayı yok olmaktan kurtarmaya çalışırken komik ve aksiyon dolu bir maceraya atılan özel ajan Vladimir ile fare Hector’un hikâyesini anlatıyor.

Gizli servisin en iyi casusu olan Özel Ajan Vladimir ve çaylak ajan fare Hector’un başından geçen macera dolu hikâyeyi anlatan ‘’Süper Ajanlar’’, CGV Mars’ın dağıtımıyla 7 Şubat’ta vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmde, aldığı disiplin cezası yüzünden uzak ve ıssız bir yere gönderilen gizli servisin en iyi casusu Vladimir ile tek isteği video oyunları oynayıp dizi izlemek olan çaylak ajan fare Hector’un dünyayı yok olmaktan kurtarmak için gösterdiği çaba, minik seyircileri hem heyecanlandırıyor hem de eğlendiriyor. Ejder Avcıları ve Balerin, Afacan Mucit gibi filmleriyle beğeni toplayan ünlü yönetmen Guillaume Ivernel imzası taşıyan Süper Ajanlar’ın senaristliğini ise Stéphane Carraz ve Michel Pagès üstleniyor.

Seslendirmesini Harun Can, Ali Çorapçı ve Hakan Akın gibi deneyimli isimlerin yaptığı Süper Ajanlar’ın macera dolu komik hikâyesi sinemalarda tüm çocukları bekliyor.

CGV Mars Cinema Group Hakkında:

2016 yılında CJ Güney Kore’nin en büyük multiplex sinema zinciri bünyesine katılan CGV Mars Cinema Group, Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Cinema Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Cinemaximum salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Cinema Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars Cinema Group Türkiye genelinde 906 salonu ve 121.379 koltuk sayısı ile Türk film severlere hizmet sunmaktadır.


Hibya Haber Ajansı

792
Okunma