VisionIST'in son gününde bir çok konu profesyonellerce tartışıldı

Levent Erden, Marsel Kalvo ve Faruk Güven Doğru Networku Anlattı VisionIST'in son günü 'Kısa Film Senaryo Yarışması Jüri Sunumları' ile başladı. Zeynep Atakan'ın

Levent Erden, Marsel Kalvo ve Faruk Güven Doğru Networku Anlattı

VisionIST'in son günü 'Kısa Film Senaryo Yarışması Jüri Sunumları' ile başladı. Zeynep Atakan'ın moderatörlüğünde Levent Erden, Marsel Kalvo ve Faruk Güven'in katılımıyla 'Film Projemi Doğru Networke Nasıl Ulaştırırım?' paneli gerçekleştirildi. Oyuncu Ruth Gabriel 'Yansımalar' etkinliğinde tecrübelerini katılımcılarla paylaştı. 'Film Seti Programlamada Yenilikler' konu başlığında ise yönetmen Uğur Yeşiloğlu güncel bilgileri aktardı. Afganistan'lı yönetmen Sahraa Karimi 'Yansımalar' bölümünde kariyer hikayesini anlattı.

Pınar Altuğ: "İşte bu yüzden kafasında saç yok"

VisionIST "Endüstri Günleri"nin son gününde Pınar Altuğ'un yönettiği 'Ustalık Sınıfı' etkinliğinde sinema endüstrisinin profesyonelleriyle bir araya gelen Güven, metin yazarı, senarist ve yapımcı olarak yer aldığı projelerin ortaya çıkış hikayelerini anlattı. Güven yöntemini anlatırken "kanala huzur veren yapımcı" tanımlamasını yapınca Pınar Altuğ Güven'i işaret ederek "işte bu yüzden kafasında saç yok" esprisini yaptı.

Hibya Haber Ajansı

636
Okunma